Opublikowany 08-07-2013

1 Pażdziernik - Webinar Sii


WEBINAR webinar-icon

GRAJ Z PROFESJONALISTAMI !!! TYLKO JAK ?

coach PROWADZĄCY: RAFAŁ GLINICKI
kalendarz TERMIN MODUŁU:  WTOREK, 1 PaĹşdziernika 2013 GODZ. 1900

DATA11CZAS TRWANIA: 2:23:32H

 vsaday-k


Dołącz do Rafała Glinickiego - tradera, ktĂłry jako pierwszy połączył  metodologię Volume Spread Analysis mając jednocześnie rekomendację twĂłrcy metodologii VSA - samego Toma Williamsa  wraz z teorią fal Elliotta oraz zaawansowanej geometrii rynku tworząc przy tym precyzyjny proces decyzyjny, na podstawie ktĂłrego zajmuje pozycje na dowolnie wybranym przez siebie walorze!

Tom Williams o Rafale Glinickim:

tw“Rafał Glinicki jest w Polsce i okolicznych krajach jedynym traderem, który ma moją osobistą rekomendację do nauczania metodologii VSA, którą wynalazłem ponad 20 lat temu.

Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że Rafał jest jednym z najlepszych traderów, jakich kiedykolwiek spotkałem
a także jednym z najlepszych szkoleniowców, który może przekazywać wiedzę niezbędną do tego aby stać się odnoszącym sukcesy traderem.
„ Tom Williams, twórca metodologii Volume Spread Analysis


Rafał Glinicki poprowadził 1 pażdziernika 2013 roku webinar, który przedstawi Ci działania profesjonalistów!

W trakcie tego 2-godzinnego modułu szkoleniowego Rafał przedstawił zastosowanie fal Elliott'a w praktyce w połączeniu z geometrią
i VSA!
 

 

Zakres wiedzy:

ok Jakie są zasady tradingu w oparciu o prawa rynku, czyli czym róşni się profesjonalista od amatora?  

ok Czy Trading moĹźe być sposobem na zarabianie pieniędzy, czyli co jest realne a co jest mitem? 

ok Jakie podstawowe błędy popełniają początkujący i Ci, ktĂłrzy juĹź potrafią obsługiwać platformę?  

ok Jak profesjonaliści wykorzystują i interpretują informacje, dane fundamentalne napływające na rynek? Czyli co widzą "Smart Money" a co widzi "tłum"? 

ok Jak waĹźne jest wypracowanie procesu decyzyjnego w tradingu? 

ok Fale Elliotta, geometrie, analiza wolumenu i ceny - jak zastosować tą wiedzę w praktyce? 

ok Day trading - czyli jak wybierać miejsca z kontrolowanym ryzykiem (Stop Lossem)? – przykładowe zagrania. 

 

 

Zapis VOD webinaru:

{module [302]}

 

 


 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.