Opublikowany 01-12-2017

Neurochirurg Wrocław


Dzisiejszy wpis nie będzie dotyczył tematów rynkowych.
Niedługo mija druga rocznica pierwszej operacji, która była początkiem walki o życie taty naszej Pani Dyrektor.
Kapitan Adam Srokowski dziś pracuje i jest szczęśliwym człowiekiem.
Poniżej przypominamy historię walki o życie Pana Adama:

 

http://neurochirurg.wroclaw.pl/2016/03/15/specjalisci-od-trudnych-przypadkow/

 

Dzięki Panu Prezesowi Rafałowi Glinickiemu (VSA Trader), Przemysławowi Bieńkowi (Tenkai) i Izabeli Góreckiej oraz zespołowi, który bezinteresownie poświęcał swój czas, w podziękowaniu dla Pana dr Dariusza Szarka, został zrealizowany projekt budowy strony internetowej. Osoby potrzebujące pomocy dzięki tej stronie mogą łatwo dotrzeć do specjalisty z najwyższej półki.
Dziękujemy również całemu zespołowi lekarzy i personelowi medycznemu za dokonanie niemożliwego:)
Poniżej link do strony:

http://neurochirurg.wroclaw.pl/

 

 


 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.