Już we wtorek 28.09 19:00!
Rafał Glinicki w trakcie bezpłatnego webinaru „Trading – inwestowanie oparte na scenariuszach” odpowie na takie pytania, jak:

 

 Jak dziś zbudować przewagę wykorzystując powtarzalne schematy?


 Jak wygląda jeden z najważniejszych schematów odwrócenia ceny – na przykładach z rynku akcji, surowców oraz indeksów?


 Czy stop loss to pułapka psychologiczna, czy może narzędzie?


 Jaki jest wpływ procesów psychologicznych na wynik?


  Jak praktycznie utrzymać panowanie rozumu nad emocjami w trakcie podejmowania decyzji inwestycyjnych?

Nie przegap!
wtorek, 28 września   19:00

 

Zapisz się: https://cutt.ly/6W9ZWq1


 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.