Opublikowany 24-05-2023

Zobacz Artykuł - Volume Spread Analysis (VSA) – analiza wolumenu i zmiany ceny.


Z przyjemnością zapraszamy Was do lektury artykułu, który wprowadzi Was w świat Volume Spread Analysis (VSA) - techniki tradingu opracowanej przez Toma Williamsa.

Ta innowacyjna metodologia łączy analizę wolumenu ze zmianą ceny, zapewniając nowe spojrzenie na rynki finansowe.

W naszym artykule, omówiono ciekawe momenty, jak zastosowaliśmy Volume Spread Analysis.

Dzięki temu artykułowi, mając dostęp do informacji na temat zaawansowanej techniki VSA, można dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystać ją na rynku.

 

 

https://forexclub.pl/volume-spread-analysis-vsa-analiza-wolumenu-i-zmiany-ceny


 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.