Opublikowany 15-04-2014

Volume&Price ebook


Darmowy e-book

VSA TRADER - Volume & Price (Basic e-book)

 

E-BOOK1 CHARAKTERYSTYKA PUBLIKACJI
Liczba stron: 47
ISBN:  978-83-936860-2-5
Wydanie:  Wydanie I, 2014
Język:  Polski
Wydawca:  VSATRADER Sp. z o.o.

 

E-BOOK W FORMACIE PDF pdf icon

E-book DARMOWY PO REJESTRACJI


Jeśli jesteś zarejestrowany u nas na witrynie www.vsatrader.eu otrzymasz go
W PREZENCIE, jeśli zadzwonisz pod nr:

+48 533 545 509

Zanim opowiemy Ci, o czym jest ta publikacja, poznaj opinię Twórcy metodologii Volume Spread Analysis.

 

Tom Williams o e-booku "Volume & Price":
 
 
 


 

Basic e-book Volume & Price zapozna Cię z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny VSA oraz pokaże Ci jakie podejście stosuje w swoim procesie decyzyjnym Rafał Glinicki. Materiał ten, pokazując Ci podstawy metodologii Volume Spread Analysis, będzie dla Ciebie kolejnym krokiem naprzód w drodze do zrozumienia, czym jest mechanika rynku.


 

SPIS TREŚCI PUBLIKACJI 

WPROWADZENIE
ZWYCIĘSKIE PODEJSCIE

ROZDZIAŁ 1
VOLUME SPREAD ANALYSIS (VSA)

ROZDZIAŁ 2
WOLUMENOWA FORMACJA ODWRÓCENIA

ROZDZIAŁ 3 
TERMINOLOGIA


 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.