Opublikowany 13-08-2014

Konferencja VSA TRADER


 VSA TRADER PRZY WSPÓŁPRACY
Z NOBLE MARKETS, TRADERZY.PL ORAZ MIESIĘCZNIK KAPITAŁOWY

ZAPRASZA NA JEDYNĄ W EUROPIE
KONFERENCJĘ Z UDZIAŁEM


Toma Williamsa

 

 

VSA Trader Conference to pierwsza w Polsce i jedyna w Europie konferencja, której uczestnicy będą mieli niepowtarzalną możliwość spotkać na żywo Toma Williamsa - samego twórcę metodologii Volume Spread Analysis, coraz bardziej znanej oraz cenionej metody analizy rynku.

W konferencji weźmie udział kilkuset inwestorów stosujących metodologię Volume Spread Analysis, skupionych wokół organizacji VSA Trader. Będą to aktywni uczestnicy rynków kapitałowych inwestujący na giełdzie i wykorzystujący analizę wolumenu przy podejmowaniu swoich decyzji inwestycyjnych.

Będzie to znakomita okazja do rozmowy oraz bezpośredniej wymiany doświadczeń z praktykami rynku, którzy na co dzień używają analizy wolumenu i ceny oraz innymi uczestnikami rynku.

Podczas konferencji jej uczestnicy poznają praktyczne aspekty mechaniki rynku, które pozwolą dokładnie zrozumieć związek przyczynowo-skutkowy zachowania ceny danego waloru oraz otrzymają narzędzia, w jaki sposób wykorzystać tą wiedzę do zawierania transakcji.

Oprócz Toma Williamsa prelegentami będą: Rafał Glinicki, Gavin Holmes oraz uczniowie Rafała Glinickiego - uczestnicy Projektu Żółwia, którzy w trakcie konferencji zaprezentują swoje analizy rynku oraz zagrania wraz z ich pełną statystyką.

TOM WILLIAMS ZAPRASZA NA KONFERENCJĘ

PRELEGENCI KONFERENCJI


tom avaTom Williams

Tom Williams jest założycielem TradeGuider Systems (Początkowo Genie Software) oraz twórcą metodologii Volume Spread Analysis. Był także odnoszącym sukcesy traderem konsorcjum giełdowego w USA. To właśnie tam dowiedział się, na czym polega ''prawdziwa'' gra na giełdzie. Pracował wtedy dla szefa elitarnego konsorcjum z Beverly Hills. Tom zdobył jego zaufanie, dzięki czemu poznał ich najskuteczniejsze strategie i stał się członkiem ich organizacji. Zaczynał od ręcznego rysowania wykresów, których później używano do przygotowywania ataków spekulacyjnych. Robiąc to zauważył zależności pomiędzy ceną, spreadem i wolumenem, zauważywszy to konsorcjum zdecydowało się wysłać Toma na kurs czytania wykresów metodą Wyckoffa. Po tym kursie Tom w pełni zrozumiał, że klucz do udanych zagrań leży w poprawnym czytaniu wykresów.

W wieku 40 lat Tom przeszedł na emeryturę, kończąc bardzo udaną karierę tradera konsorcjum. Od tamtego czasu jego celem stało się edukowanie
i szerzenie wiedzy na temat metod analizy, których nauczył się jako trader konsorcjum. Tom chce, aby to, co się ''naprawdę'' dzieje na rynkach, było znane
w szerszych kręgach. Owocem jego starań są książki: "The Undeclared Secrets that Drive the Stock Market" oraz "Master the Markets" oraz produkt flagowy – oprogramowanie TradeGuider, które śledzi ruchy Smart Money.


rafal avaRafał Glinicki

Trader, ekspert w dziedzinie metodologii Volume Spread Analysis, praktycznego podejścia do teorii fal Elliotta oraz zaawansowanej geometrii rynku.
Jako pierwszy połączył metodologię VSA Toma Williamsa z teorią fal Elliotta, geometrią rynku, tworząc precyzyjny proces decyzyjny oparty o stałe układy pozwalające na zawieranie transakcji z chirurgiczną dokładnością, biorąc przy tym pod uwagę dokładne psychologiczne przygotowanie tradera do gry.

Rafał Glinicki, partner loży dolnośląskiej Business Centre Club, ekspert analizy technicznej, posiadający doświadczenie poparte wieloletnią praktyką
w tradingu, założyciel firmy VSA TRADER Sp.z o.o, dwukrotny laureat pierwszej dziesiątki konkursu ?World Top Investor? - konkursu w którym biorą udział traderzy z całego świata, trwa on przez dwanaście miesięcy, zwycięzcami są ci, którzy osiągnęli najwyższe zwroty z zainwestowanego kapitału.

Zainspirowany niegdyś historią Curtis?a M. Faith?a – ucznia Richard?a Dennis?a, obecnie tworzy polską edycję projektu ?Grupa Żółwi?. Projekt ma na celu tworzenie i rozwijanie wyselekcjonowanej grupy traderów posiadających jeden spójny i precyzyjnie dopracowany proces decyzyjny, na podstawie którego
z powodzeniem będą inwestować pieniądze na największych rynkach świata.

Jako jedyny trader w Europie uzyskał rekomendację Toma Williamsa, twórcy metodologii Volume Spread Analysis, wybitnego, znanego i odnoszącego sukcesy tradera syndykatu giełdowego w USA.

Tom Williams o Rafale Glinickim:

"Rafał Glinicki jest w Polsce i okolicznych krajach jedynym traderem, który ma moją osobistą rekomendację do nauczania metodologii VSA, którą wynalazłem ponad 20 lat temu.

Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że Rafał jest jednym z najlepszych traderów, jakich kiedykolwiek spotkałem a także jednym z najlepszych szkoleniowców, który może przekazywać wiedzę niezbędną do tego aby stać się odnoszącym sukcesy traderem.
" Tom Williams, twórca metodologii Volume Spread Analysis


gavin avaGavin Holmes

W 2002 roku Gavin poznał Toma Williamsa, który przez wiele lat był traderem w amerykańskim konsorcjum giełdowym.

To właśnie wtedy został wprowadzony w arkana wiedzy niedostępnej dla zwykłych ludzi, odnośnie ?Smart Money" i manipulacji rynkami. Od tamtego czasu, Gavin stał się uczniem Williamsa i jest obecnie rozpoznawany jako wiodący ekspert od metodologii Volume Spread Analysis i manipulacji rynkami. Jego pasją stało się przybliżenie tych zagadnień traderom i inwestorom.

Nauczony gry za pomocą metodologii VSA, przez samego Toma Williamsa, Holmes podróżuje po świecie, nauczając traderów i inwestorów jak poprawnie odczytać wykres. Pokazuje on, jak rozumieć współzależność pomiędzy wolumenem, ceną i spreadem barów, aby określić wielkość aktywności 'Smart Money' i grać w harmonii z tymi profesjonalistami. Regularnie prowadzi szkolenia i wystąpienia zarówno online jak i na żywo.


PZ avaUczestnicy "Projektu Żółwia"

W trakcie konferencji uczniowie Rafała Glinickiego - uczestnicy "Projektu Żółwia" zaprezentują swoje zagrania i statystyki
z ostatnich miesięcy.


Sobota, 25 Października  
8:00 - 10:00   Rejestracja
10:00 - 11:30   Gavin Holmes
11:30 - 11:45   Przerwa
11:45 - 14:00   Tom Williams  
14:00 - 15:00   Obiad
15:00 - 16:30   Rafał Glinicki  
16:30 - 17:00   Przerwa
17:00 - 19:30   Rafał Glinicki i absolwenci "Projektu Żółwia" - Prezentacja zagrań i statystyki

*Wszystkie wykłady Toma Williamsa oraz Gavina Holmesa będą tłumaczone na język polski

 


 

 

 •  Poznasz nowe sekwencje VSA zapowiadające odwrócenie trendu;
 •  Gra profesjonalistów – dzięki doświadczeniu Toma zobaczysz, jak myślą konsorcja tradingowe;
 •  Dowiesz się, jakie są ulubione scenariusze gry Toma Williamsa o największej skuteczności – przykłady i omówienie;
 •  Poznasz pułapki zastawiane przez Smart Money;
 •  Poznasz tło historyczne metodologii Volume Spread Analysis;
 •  Poznasz bieżącą sytuację na głównych indeksach przeanalizowaną przez Toma pod kątem VSA;
 •  Otrzymasz wskazówki dotyczące nauki metodologii Volume Spread Analysis;
 •  Zobaczysz, jak powinno wyglądać przeanalizowane tło dla sekwencji VSA;
 •  Dowiesz się, jak wygląda poprawna identyfikacja fazy Akumulacji i Dystrybucji;

   Zobaczysz, jak określać trend na rynku w oparciu o analizę zachowania ceny i wolumenu;

 •  Zobaczysz oznaczanie i kontekst siły i słabości na wykresach:

   Główne oznaki pojawiającej się siły i słabości - opis, przykłady z rynku, różnice, tipy traderskie;

 •  Zidentyfikujesz Trigger Numbers oraz poznasz, jak budować w oparciu o nie kontekst gry;
 •  Dowiesz się, dlaczego cena na dobrych danych makroekonomicznych spada a na złych rośnie;
 •  Podaż i Popyt, Przyczyna i Skutek, Wysiłek vs Efekt – poznasz główne prawa rządzące rynkiem oraz jak je wykorzystać, aby znaleźć się po właściwej stronie rynku;
 •  Zobaczysz przykłady zagrań;
 •  Dowiesz się, na czym polega odpowiednie zarządzanie kapitałem;
 •  Zobaczysz, jak stosować teorie Fal Elliotta w połączeniu z VSA w praktyce;
 •  Poznasz wskazówki dotyczące prowadzenia pozycji oraz miejsca potencjalnego zamknięcia;
 •  Zobaczysz, jak rozpoznawać, która ze stron – popyt czy podaż - w trakcie zawierania transakcji posiada przewagę;
 •  Poznasz strategie wejścia w rynek przy użyciu potwierdzenia VSA, gdzie precyzyjnie umieszczać Stop Loss, aby efektywnie zarządzać ryzykiem, dzięki czemu będziesz mógł dokładnie kontrolować i minimalizować straty;
 •  Poznasz prawidłowe podejście do dnia tradingowego, dowiesz się, jakie podejście sprawi, że od samego początku dnia będziesz posiadał przewagę nad pozostałymi uczestnikami rynku, którzy od razu szukają miejsca, aby się przyłączyć;
 •  Zobaczysz analizę rynku bar po barze oraz odpowiedni pogląd na background rynku oparty o praktyczne podejście do teorii fal Elliotta oraz VSA;
 •  Dowiesz się, jak mierzyć geometrię ceny i czasu oraz kiedy ma ona potwierdzenie w VSA;
 •  Zobaczysz, dlaczego jedne wsparcia lub opory rynek respektuje a inne wybija;
 •  Zobaczysz prezentacje zagrań oraz statystyki uczestników Projektu Żółwia;
 •  Uczestnicy Projektu Żółwia podzielą się z Tobą swoimi uwagami dotyczącymi procesu nauki oraz grą na żywym rynku;

 

 


25 Października 2014 r., Hotel Airport Okęcie , Warszawa

F1  F2  F3 
f4  f5  f6 

 

 

 

 

 

ORGANIZATOR KONFERENCJI

 

 

 

PARTNER GŁÓWNY

 

 

PARTNERZY KONFERENCJI

     
   

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

  SII   QBUSINESS   QBUSINESS
KONFERENCJA VSA TRADERZAREZERWUJ MIEJSCE NA KONFERENCJI W CENIE PRZEDSPRZEDAŻOWEJ
 
Kontakt: Barbara Brzózka: 503 842 428 Michał Serwicki: 695 297 368

REZERWACJA MIEJSCA NA KONFERENCJI

CENA PRZEDSPRZEDAŻOWA: 497 PLN

CENA TERAZ: 1267 PLN

W CENIE ZAWARTY JEST PODATEK VAT

BRAK WOLNYCH MIEJSC


CENA ZAWIERA:
MATERIAŁY SZKOLENIOWE, CZTERY PRZERWY KAWOWE (KAWA, HERBATA, NAPOJE, SŁODKIE PRZEKĄSKI),
CENA NIE OBEJMUJE WYŻYWIENIA

Zapisując się na szkolenie akceptujesz REGULAMIN SERWISU ORAZ REGULAMIN KONFERENCJI


 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.