Zarejestruj się zaraz po wejściu na naszą witrynę. Proces rejestracji w serwisie www.vsatrader.eu jest bezpłatny i zajmie Ci najwyżej kilka minut.

MOŻLIWOŚCI:
GOŚĆ

INDYWIDUALNY PROFIL EDUKACYJNY

Uczestnictwo w naszych szkoleniach x v
Uczestnictwo w darmowych webinarach x v
Dostęp do Materiałów Edukacyjnych x v
Twój kontakt z nami będzie traktowany priorytetowo x v

Jak mogę się zarejestrować?

Wypełnij formularz rejestracyjny wpisując następujące dane:

 

Nazwa użytkownika
 

 

Wybrana przez Ciebie unikatowa nazwa użytkownika będzie Ci potrzebna do tego, aby swobodnie logować się u nas na witrynie.
 

 

Imię i nazwisko
 

 

Przedstawiając się dołączasz do grona naszych Partnerów Edukacyjnych i stajesz się częścią społeczności VSA TRADER.
 

 

Telefon kontaktowy
 

 

Ułatw nam kontakt ze sobą, wpisz swój numer telefonu, ponieważ może się okazać, że w razie potrzeby szybko do Ciebie oddzwonimy.
 

 

E-mail
 

 

Podaj swoje konto email – jest niezbędne do aktywacji Twojego konta a także abyś mógł otrzymywać od nas informacje o zbliżających się eventach i promocjach.
 

 

Nazwa Firmy, NIP, adres firmy
 

 

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą podaj podstawowe dane firmy, abyśmy w razie potrzeby mogli wystawić Ci szybko fakturę.
 

 

 

Pamiętaj: Wszystkie podawane przez Ciebie dane są chronione w sposób określony w regulaminie
i polityce prywatności.

Wypełnienie wszystkich wymaganych przez nas danych do rejestracji poprawnie pozwoli Ci na uzyskanie dostępu do pełnych zasobów naszej witryny a także ułatwi Ci zapisy na szkolenia, webinary oraz dostęp do ciekawych materiałów.

Dzięki powyższym informacjom lepiej Państwa poznamy i będziemy mogli w przyszłości rozwijać serwis w kierunku, którego Państwo oczekujecie.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 533 545 509


 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.