Historia VSA TRADER Sp. z o.o.
 
 

 

1 Lipiec 2022

95% skuteczności reakcji ceny po narysowaniu się formacji opartej na analizie wolumenu i ceny(VSA) - zobacz wyniki testu na żywym rynku.

 

95% skuteczności reakcji ceny po narysowaniu się formacji opartej na analizie wolumenu i ceny(VSA) - zobacz wyniki testu na żywym rynku.
 
 
 

 

26 Maj 2022

Walstreet 26

 

Pozdrowienia z Zakopanego. Konferencja Wallstreet- zaczynamy.
 
 

 

9 Maj 2022

Szkolenie Trader Umysł Łowcy

 

Za nami kolejny strzelecki weekend „Trader - Umysł Łowcy” . Następna grupa traderów spędziła intensywny dzień na strzelnicy, by doskonalić warsztat umiejętności zarządzania swoimi emocjami! Tym razem pogoda dopisała. Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia oraz Targets Creators za świetną jak zawsze atmosferę.
 
 

 

28 Kwietnia 2022

Mindset

 

Właściwy Mindset to podstawa!
 
 

 

9 Kwietnia 2022

Szkolenie Trader Umysł Łowcy

 

Dziś za nami kolejne szkolenie „Trader - Umysł Łowcy” . Następna grupa traderów spędziła intensywny dzień na strzelnicy, by doskonalić warsztat umiejętności zarządzania swoimi emocjami!
TRADER TAK JAK ŻOŁNIERZ JEDNOSTEK SPECJALNYCH,
*NIE POSIADA PRESJI WYNIKU, SKUPIA SIĘ NA REALIZACJI PROCEDUR KROK PO KROKU, A JEGO KONSEKWENCJA ZAPEWNIA OCZEKIWANY WYNIK
*NIE BOI SIĘ, UFA PROCEDUROM, BO WIE, ŻE TYLKO ONE ZAPEWNIĄ MU WYNIK
*W SYTUACJACH KRYTYCZNYCH, PRECYZYJNIE ZARZĄDZA EMOCJI
 
 

 

25 Marca 2022

Warsztaty Szklarska Poręba

 

O godzinie 13.00 Adrian otworzył dzisiejszą sesje live tradingu.Czekamy na resztę .Przed nami pracowity weekend.
 
 

 

18 - 20 Marca 2022

Warsztaty Szklarska Poręba

 

Warsztaty 18-20 marca Szklarska Poręba 2022. Pracowity oraz intensywny weekend już za nami. Dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę i do zobaczenia w ten weekend z kolejną "grupą żółwia"!!!
 
 

 

3 Luty 2022

Live Trading - Wrocław

 

Dziś live trading z Wrocławia, niestety nie w pełnym składzie. Pozdrawiamy wszystkich naszych traderów i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Do zobaczenia po tej samej stronie rynku
 
 

 

17 Grudzień 2021

Live Trading - Wrocław

 

Od rana polujemy. Live Trading we Wrocławiu
 
 

 

24 listopad 2021

Rola psychologii w procesie decyzyjnym tradera - webinar z Rafałem Glinickim

 

Rola psychologii w procesie decyzyjnym tradera! Bezpłatne webinarium z Rafałem Glinickim, którego organizatorem jest XTB Online Trading.
Z tego webinarium dowiesz się:
*Jak rozpoznać emocje, które determinują twoje decyzje inwestycyjne? *Samokontrola - jak ujarzmić chciwość i strach? *Stop loss - pułapka psychologiczna czy użyteczne narzędzie? *Tworzenie procedur - jak wypracować powtarzalność w tradingu? https://pl.xtb.com/psychologia-tradera-rafal-glinicki
 
 

 

22 październik 2021

XTB MASTERCLASS - Rafał Glinicki zajął 1 miejsce w głosowaniu publiczności

 

Mamy przyjemność poinformować, że Rafał Glinicki zajął 1 miejsce w głosowaniu publiczności na najlepszy wykład konferencji dla inwestorów XTB Trading Masterclass 2021.
Serdecznie gratulujemy pozostałym laureatom i dziękujemy za oddane głosy!
 
 
 

 

17 paźdzernik 2021

Szkolenie Trader Umysł Łowcy

 

Oficerowie Sił Specjalnych - TARGETS CREATORS oraz VSA TRADER przeprowadzili pierwszy w Polsce Kurs stacjonarny „Trader – Umysł Łowcy” Uczestnicy kursu (traderzy) mieli możliwość wykorzystać doświadczenie elitarnych żołnierzy, instruktorów Jednostek Sił Specjalnych oraz doświadczenie wieloletniego eksperta, praktyka tradingu, Rafała Glinickiego.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i do zobaczenia za tydzień z kolejna grupą traderów!
 
 

 

10 paźdzernik 2021

Szkolenie Trader Umysł Łowcy

 

Oficerowie Sił Specjalnych - TARGETS CREATORS oraz VSA TRADER przeprowadzili pierwszy w Polsce Kurs stacjonarny „Trader – Umysł Łowcy” Uczestnicy kursu (traderzy) mieli możliwość wykorzystać doświadczenie elitarnych żołnierzy, instruktorów Jednostek Sił Specjalnych oraz doświadczenie wieloletniego eksperta, praktyka tradingu, Rafała Glinickiego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i do zobaczenia za tydzień z kolejna grupą traderów!
 
 

 

28 września 2021

Potrójna Premiera

 

Przedstawiamy potrójną premierę:
* książki „Trader — Umysł Łowcy”,
*szkolenia online „Trader Mindset”,
* kursu stacjonarnego „Trader — Umysł Łowcy” stworzonego wraz z Oficerami Jednostek Specjalnych.
Premierę, która wprowadza nowy wymiar psychologii inwestowania!
Zobacz szczegóły. Otwórz umysł - zostań łowcą!
 
 

 

13 września 2021

Zjazd Grupy Trader Intraday

 

Za nami bardzo pracowity weekend. Ostatni zjazd Grupy Trader Intraday na tym etapie zdobywania wiedzy mechaniki rynku i VSA. Adepci są gotowi do kolejnego etapu, by następnie z początkiem nowego roku dołączyć do "Projektu Żółwia".
Niesamowicie było znowu móc się spotkać, trudny okres pandemii ograniczył nasze kontakty. Stworzyliście fantastyczną atmosferę, sama przyjemność współpracować z tak wieloma ciekawymi oraz wyjątkowymi osobowościami, a wieczorem było dużo rozmów, śmiechu i wymiany doświadczeń. Dziękujemy Wam i do usłyszenia na odprawach!
 
 

 

31 sierpnia 2021

Szklarska Poręba 2021 - zjazd "Żółwi"

 

Wakacje już za nami, więc w ten weekend już ostro zabraliśmy się do pracy. Podsumowanie półrocza, statystyki, test, wyniki, kalibrowanie i możemy otworzyć nowy sezon "Traderski".
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz niesamowita atmosferę!
Pozdrawiamy i do zobaczenia po tej samej stronie rynku!
 
 

 

2 Czerwca 2021

Wykład Rafał Glickiego na Konferencji Walstreet 25

 

Konferencja WallStreet 25 on-line – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć. Trwają zapisy na największe i najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce – GPW WallStreet 25 on-line, organizowaną przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych nieprzerwanie od ponad 20 lat.
Obecna edycja, po raz drugi, odbędzie się tylko w wersji online w dniach 9-11 czerwca 2021 r.
Zapraszamy Cię serdecznie na wykład Rafała Glinickiego: „Zastosowanie analizy wolumenu (VSA) na przykładzie spółek technologicznych i gamingowych” .
 

 

19 Luty 2021

Rafał Glincki Nominowany do osobowości Roku

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż Prezes Vsa Trader Sp. z o. został nominowany przez Kapitułę Invest Cuffs 2021 w kategorii "Osobowość Rynku". W imieniu Rafała Glinickiego bardzo dziękujemy za nominację! Gratulujemy pozostałym nominowanym!
 

 

2 Luty 2021

Live z Rafałem Glinicki - Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

 

Zapraszamy na kolejnego Live'a ! Naszym gościem będzie Rafał Glinicki z VSA TRADER, a będziemy rozmawiali o:

* Jak poprawnie zweryfikować informacje płynące z wykresów, by dostosować je do nowych warunków panujących na rynku?

*Czy nowy gracz na rynku finansowym zmieni na stałe zasady gry?

*Z jakich narzędzi najlepiej korzystać, aby być po właściwej stronie rynku?

Link: https://www.facebook.com/inwestorzy/videos/146719473927515

 

 

9 Grudnia 2020

Trader Intraday- podsumowanie wyników uczestników

 

W III tygodniu projektu Trader Intraday, uczestnicy zrobili ponad 9 tys. pkt. Łącznie wykonano 582 transakcje. Gratulujemy!

Zapraszamy do podsumowania: https://comparic.pl/trader-intraday-od-vsa-trader-w-iii-tygodnie-uczestnicy-zarobili-16-tys-pkt/

 

 

26 Listopad 2020

Artykuł Izabeli Góreckiej

 

W najnowszym wydaniu czasopisma "Psychologia w praktyce" Nr 24 listopad 2020, ukazał się kolejny artykuł Izabeli Góreckiej:

"Nieporuszony umysł zen""- Jak kompozycja fal mózgowych rozbrzmiewa w obrazie QEEG, kiedy mózg jest w stanie głębokiej medytacji i jakie daje nam to możliwości w terapii?"

Zapraszamy do lektury:)

Link: https://psychologiawpraktyce.pl/artykul/nieporuszony-umysl-zen

 

 

20 Listopada 2020

Challanges for automotive

 

Prelekcję Rafała Glinickiego w dniu 20 LISTOPADA 2020 r. O GODZ. 12.00, która odbędzie się podczas konferencji online „KRYZYS, PRZEŁOM, WIZJA. MOTORYZACJA W DOBIE ZMIAN” Organizatorzy konferencji :BUSINESS CENTER CLUB ORAZ FIRMA P3 GROUP

 

 

23 października 2020

XTB MASTERCLASS

 

Rafał Glinicki zajął 2 miejsce w głosowaniu publiczności na najlepszy wykład konferencji XTB Trading Masterclass 2020. Serdecznie gratulujemy pozostałym zwycięzcom i dziękujemy za oddane głosy.

 

 

27 Września 2020

Warsztaty

 

Dziękujemy za owocne warsztaty oraz gratulujemy wyników

 

 

25 Czerwca 2020

Spotkanie Loży Dolnośląskiej - Wrocław

 

Piękny widok, doskonałe wino i najświeższe wiadomości z rynków kapitałowych - spotkanie Członków Loży Dolnośląskiej.

 

 

11 Styczeń 2020

Pierwszy zjazd traderów - Wrocław

 

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy pierwszy zjazd traderów w tym roku - Wrocław 2020.

 

 

14 Listopad 2019

Projekt Żółwia - Wrocław

 

Kolejny etap szkolenia traderów za nami, dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie. Słyszymy się i działamy już wspólnie na co dzień, więc życzymy udanych łowów i widzimy się na kolejnych odprawach! W grupie siła!

 

 

5 Października 2019

Zjazd absolwentów "Projektu Żółwia" - Wrocław

 

W dniu 5 października 2019 roku, odbył się zjazd absolwentów „Projektu Żółwia”. Dziękujemy, za wspaniałe emocje

 

 

3 Grudnia 2018

Profesjonalny Inwestor - Gdańsk

 

Dziękujemy wszystkim za udział w warsztatach "Trader Mindset", które poprowadził Rafał Glinicki podczas konferencji Profesjonalny Inwestor w Gdańsku.

 

 

 

23 Września 2019

Wrocław

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do przeczytania artykułu: "Mózg i tajemnice jego aktywności elektrycznej" na łamach czasopisma "Psychologia w praktyce" autorstwa Izabeli Góreckiej. Artykuł jest efektem przeprowadzanych przez nią badań, podczas wieloletniej współpracy z TRADERAMI i jest dostępny nieodpłatnie, w całości po zalogowaniu się na stronie czasopisma pod linkiem: https://psychologiawpraktyce.pl/artykul/mozg-i-tajemnice-jego-aktywnosci-elektrycznej-jak-za-pomoca-treningu-fal-mozgowych-rozwinac-jego-ukryte-zdolnosci?fbclid=IwAR2XIbpQvERngMtSzCUT6egxM9QRV6yLKB1MpQic0vbNfybC_4lphYB8L-c 

 

3 Grudnia 2018

Profesjonalny Inwestor - Gdańsk

 

Dziękujemy wszystkim za udział w warsztatach "Trader Mindset", które poprowadził Rafał Glinicki podczas konferencji Profesjonalny Inwestor w Gdańsku.

 

 

24 - 25 Listopad 2018

Szklarska Poręba

 

Zjazd Żółwi - Szklarska Poręba. Kolejne warsztaty za nami. Dziękujemy wszystkim za udział. Do zobaczenia wkrótce!

 

25 - 27 Maj 2018

Karpacz

 

Konferencja Wallstreet22 - Karpacz 2018. Spotkanie to, co roku gromadzi inwestorów indywidualnych, akcjonariuszy oraz spółki notowane na GPW. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w tak ważnym wydarzeniu w Polsce.


 

 

18 Maj 2018

Warszawa XTB Trading Masterclass

 

Za nami konferencja XTB Trading Masterclass 2018. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom za przyjazd i świetną atmosferę.


 

 

9 Kwietnia 2018

Szklarska Poręba

 

Dziękujemy wszystkim Żółwiom za aktywny i pełny wiedzy weekend! Pozdrawiamy


 

 

5 - 12 Marca 2018

Izrael

 

Praca nad emocjami w tradingu to ważny element dla tradera. W tym roku Mindset odbył się w Izraelu. Dziękujemy za niesamowite chwile!


 

 

8 - 17 LISTOPAD 2017

Nowy Jork

 

Pozdrawiamy z Nowego Jorku

 

 

7 - 8 PAŹDZIERNIK 2017

Warsztaty Projekt Żółwia

 

Dziękujemy wszystkim za aktywny i pełny merytoryki oraz emocji weekend. Życzymy dalszych sukcesów na rynku! Z taką drużyną wilków i wilczyc sukces jest gwarantowany!

 
 

 

28 WRZEŚNIA 2017

VSA TRADER Sp. z o.o.

 

Mamy przyjemność poinformować, że firma VSA TRADER Sp. z o.o. wchodzi w skład kolegium typującego Instytucje Krajowej Administracji Skarbowej do konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2017/18" organizowanego przez BCC i Ministerstwo Finansów.

 
 
 

 

25 CZERWCA 2017

Warsztaty Mentorship

 

25 czerwca 2017r. rozpoczął się projekt Mentorship. Szkolenie zapoczątkowały warsztaty we Wrocławiu. Gorące podziękowania dla partnerów wydarzenia: XTB Online Trading oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 
 

 

2-4 CZERWCA 2017

Konferencja Wallstreet 21

 

Za nami 21 konferencja Wallstreet. Wydarzenie obfitowało w wykłady wielu specjalistów, którzy przekazali wiele cennych informacji. Poza wartością merytoryczną dla uczestników eventu przygotowano również zajęcia fizyczne, a całość uświetnił uroczysty bankiet.

 
 

 

13 MAJ 2017

Szklarska Poręba

 

Było Super! Dziękujemy !

 
 

 

25 MARCA 2017

Warsztaty grup Live/Demo

 

W dniu dzisiejszym odbyły się warsztaty dla osób z grup Live oraz Demo. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo oraz życzymy dalszych sukcesów na rynkach kapitałowych.

 

 

21 STYCZNIA 2017

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

 

W dniu 21 stycznia 2017r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie miała miejsce Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu.

 
 

 

18 LISTOPAD 2016

XTB Trading Masterclass

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji XTB Trading Masterclass. Dużą niespodzianką był wieczorny gość Mads Mikkelsen.

 
 
 

 

23 - 24 PAŹDZIERNIK 2016

WARSZATATY OCENY TRENDU

 

Dziękujemy wszystkim żółwiom za udział w warsztatach oceny trendu grup Live/Demo oraz za niezapomniany wieczór.

 
 
 

 

15 - 16 PAŹDZIERNIK 2016

Szkolenie TRADER MINDSET

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w szkoleniu Trader Mindset i wspaniały weekend, który obfitował w wiele pozytywnych emocji.

 
 
 

 

6 PAŹDZIENIK 2016

Gala Jubileuszowa 25-lecia GPW i Rynku Kapitałowego w Polsce.

 

W dniu 6 października 2016 roku w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa 25-lecia GPW i Rynku Kapitałowego w Polsce. Galę swoją obecnością zaszczycił Prezydent RP Andrzej Duda wraz z przedstawicielami rządu oraz parlamentu. Naszą firmę reprezentował prezes spółki VSA Trader Rafał Glinicki.

 
 
  Na zdjęciu: Małgorzata Zaleska prezes GPW oraz Rafał Glinicki prezes VSA Trader
 

 

SIERPIEŃ 2016

GEPARD BIZNESU 2015

 

Mamy przyjemność poinformować, że otrzymaliśmy statuetkę GEPARD BIZNESU 2015. Według Instytutu Europejskiego Biznesu, w swojej kategorii jesteśmy w gronie najbardziej dynamicznych firm według wzrostu wartości rynkowej marzec 2014-marzec 2015. Na koniec marca 2015 roku wartość rynkowa naszej firmy wyniosła 10 899 000 pln, co przy dynamice 368,5 % daje nam 8 miejsce w rankingu.

 
 
 

 

3 - 5 CZERWCA 2016

HONOROWY STATUS CZŁONKA STOWARZYSZENIA INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH

 

Podczas tegorocznej konferencji WallStreet, odbywającej się w dniach 3-5 czerwca, Prezes VSATRADER Rafał Glinicki otrzymał status Honorowego Członka Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Statuetkę wręczył Michał Masłowski Wiceprezes Zarządu SII. Dziękujemy za wyróżnienie i zaufanie.

 
 
 

 

15 - 16 KWIETNIA 2016

TRADER MINDSET

 

Za nami szkolenie Trader Mindset. Dziękujemy żółwiom za wspaniałą atmosferę.

 
 

 

11 - 12 MARCA 2016

FXCUFFS 2016

 

Za nami konferencja oraz gala FXCUFFS 2016. Event obfitował w wiele prelekcji oraz wydarzeń. Pasjonaci rynku forex spotkali się w jednym miejscu, by wymieniać się swoimi poglądami oraz doświadczeniami. Dziękujemy wszystkim za głosy i wsparcie. Gratulujemy nominowanym oraz nagrodzonym przez kapitułę FXCUFFS.

 
 

 

23 STYCZNIA 2016

WIELKA GALA LIDERÓW POLSKIEGO BIZNESU

 

W dniu 23 stycznia miała miejsce Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, która odbyła się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

 
 
 

 

18 - 19 GRUDNIA 2015

WARSZTATY TRADER MINDSET MOSZNA

 

Za nami dwudniowe szkolenie na zamku w Mosznie, gdzie podczas zajęć Rafał Glinicki omawiał czynniki jakie wpływają na mentalną stronę tradera oraz w jaki sposób sobie z nimi radzić. Drugi dzień odbył się pod dyktando praktycznej analizy wykresów, prowadzonej przez Michała Serwickiego oraz Adriana Kubowicza. Dziękujemy wszystkim żółwiom za uczestnictwo!

 
 


 

 

 

BASIC MARKET WORKSHOP

 

Basic Market Workshop - Program szkoleniowy, w którym Rafał Glinicki wraz z Supervisorami z „Projektu Żółwia” przedstawiają metodologię wykorzystywaną w procesie decyzyjnym przy zawieraniu transakcji na rynkach kapitałowych.

 
 
 

 


 


 

 

11 - 12 WRZEŚNIA 2015

WARSZTATY W JARNOŁTÓWKU

 

Za nami kolejne warsztaty traderów z Grupy Żółwia, które odbyły się w dniach 11-13 września w Jarnołtówku. Podczas spotkania Rafał Glinicki, Adrian Kubowicz oraz Michał Serwicki omawiali zagrania żółwi, które zostały wykonane w ostatnim czasie.

 
 

 


 

29 CZERWCA 2015

WARSZTATY "NARZĘDZIA PRACY TRADERA"

 

Za nami warsztaty „Narzędzia oceny siły i słabości trendu” traderów z Grupy Żółwia, które odbyły się w dniach 26-28 czerwca w Jarnołtówku. Podczas spotkania Rafał Glinicki, Adrian Kubowicz oraz Michał Serwicki omawiali zagrania żółwi, które zostały wykonane w ostatnim czasie.


 

 

 


 

10 CZERWCA 2015

MEDAL EUROPEJSKI DLA PROJEKTU ŻÓŁWIA

 

Kapituła, w której skład wchodzi BCC, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno - Społecznego z siedzibą w Brukseli odznaczyła "Projekt Żółwia" Medalem Europejskim. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. W dniu 10 czerwca 2015 roku Rafał Glinicki w Teatrze Wielkim Opera Narodowa w Warszawie odebrał Medal Europejski za "Projekt Żółwia". Dziękujemy i gratulujemy wszystkim "Żółwiom".


 

 

 


 

29 - 31 MAJA 2015

Konferencja WallStreet 19

 

WallStreet19 już za nami! Poza przepięknymi widokami Karpacza oraz przytulnymi salami hotelu Gołębiewski byliśmy świadkami jednej z największych konferencji związanej z rynkami finansowymi w Polsce. Event obfitował w wiele wykładów, których poziom merytoryczny stał na wysokim poziomie, a przybyli uczestnicy mieli okazje spotkać przede wszystkim wielu pasjonatów rynków kapitałowych. Do zobaczenia w przyszłym roku.


 

 

 


 

14 - 15 MARCA 2015

Konferencja oraz uroczysta gala FXCUFFS

 

Podczas Gali FxCuffs, która odbyła się po największej konferencji oraz targach Forex w Polsce, uhonorowano osoby i instytucje, które miały wpływ na rozwój rynku Forex w Polsce. Rafał Glinicki otrzymał nagrodę w kategorii 'Osobowość Roku', natomiast VSA Trader otrzymało nagrody w kategoriach: 'Produkt Roku' oraz 'Wydarzenie Roku'. Dziękujemy wszystkim oraz szanownej Kapitule za oddanie głosów na firmę VSA Trader.


 

 

 


 

4 MARCA 2015

Koktajl biznesowy oraz wieczór autorski Rafała Glinickiego

 

4 marca 2015r podczas koktajlu biznesowego organizowanego przez agencję informacyjną QBusiness Media, wydawcę informacyjnych portali biznesowych: QBusiness.pl oraz ReNews.pl. W II części spotkania odbył się wieczór autorski Rafała Glinickiego, tradera i autora książki „Kontrakty, Surowce, Forex - Miliony decyzji, jeden wykres, kilku wygranych”. Na koktajl do hotelu Sofitel Wrocław Old Town przybyło 140 przedsiębiorców i menedżerów. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


 

 

 


 

24 STYCZNIA 2015

GALA LIDERÓW POLSKIEGO BIZNESU

 

Gościem honorowym i laureatem nagrody specjalnej BCC był Prezydent Bronisław Komorowski.


 

 

 

 


 

19 GRUDNIA 2014

WIECZÓR AUTORSKI RAFAŁA GLINICKIEGO
POŁĄCZONY Z PREZENTACJĄ KSIĄŻKI PT.:
"KONTRAKTY, SUROWCE, FOREX"


19 grudnia 2014 r. odbył się wieczór autorski Rafała Glinickiego połączony z prezentacją książki pt.: "KONTRAKTY, SUROWCE, FOREX"

Spotkanie odbyło się pod patronatem krakowskiego oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz Wydawnictwa Media Concept w Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszką” w Sali Baltazara Fontany na ul. Szczepańskiej 1 w Krakowie.

Zobacz opis książki >>

 
 
 

 

 

 

7-14 GRUDNIA 2014

FUERTEVENTURA, WYSPY KANARYJSKIE

Gorące pozdrowienia z Wysp Kanaryjskich przesyła VSA TRADER TEAM.

 


 

 

24 LISTOPADA 2014

UROCZYSTE WRĘCZENIE CERTYFIKATU CZŁONKOSTWA BCC
PRZEZ PANA MARKA GOLISZEWSKIEGO NA RĘCE RAFAŁA GLINICKIEGO


W dniu 24 listopada 2014 roku odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu Członkostwa BCC w Pałacu Lubomirskich
w Warszawie przez pana Marka Goliszewskiego na ręce Rafała Glinickiego.


 

 

 

 

21-23 LISTOPADA 2014

KONFERENCJA "PROFESJONALNY INWESTOR"

Kolejny raz Rafał Glinicki poprowadził, tym razem gościnnie, wykład na Konferencji Profesjonalny Inwestor.

Konferencja Profesjonalny Inwestor jest to druga co do wielkości w Polsce (po WallStreet) konferencja skupiająca najbardziej aktywnych inwestorów giełdowych oraz przedstawicieli rynku kapitałowego (biura maklerskie, spółki giełdowe, GPW, KDPW, KNF, media ekonomiczne).

Zobacz opis Konferencji: http://www.sii.org.pl/7721/edukacja-i-analizy/profesjonalny-inwestor/profesjonalny-inwestor-2014.html


 

 

 

25 PAŹDZIERNIKA 2014

KONFERENCJA VSATRADER

25 października odbyła się konferencja VSA TRADER CONFERENCE, której gościem specjalnym był twórca metodologii Volume Spread Analysis -Tom Williams.

Zobacz opis konferencji >>

 


 

 

 

 

24 PAŹDZIERNIKA 2014

WIECZÓR AUTORSKI RAFAŁA GLINICKIEGO, WARSZAWA

PREMIERA KSIĄŻKI "KONTRAKTY SUROWCE FOREX"

24 października miał miejce wieczór autorski Rafała Glinickiego, podczas którego została zaprezentowana książka jego autorstwa "Kontrakty, Surowce, Forex"

Zobacz opis książki >>

E-BOOK1

 

 

 

17 PAŹDZIERNIKA 2014

TRADER MIND-SET PROJEKT ŻÓŁWIA GRUPA B

W weekend 17i 18 października grupa żółwia "B" przeszła szkolenie Trader MindSet. Uczestnicy mierzyli się nie tylko ze swoimi lękami, ale sprawdzili również w boju wiedzę jaką uzyskali podczas wcześniejszych zajęć. Dziękujemy za ten bardzo udany weekend!

 

 

 

 

 

14 PAŹDZIERNIKA 2014

KONFERENCJA FOW ANNUAL DERIVATES WORLD CEE, WARSZAWA

W dniu 14 października 2014r. odbyła się w Warszawie międzynarodowa konferencja FOW Annual Derivates World CEE organizowana przez FOW – The Global Derivates Magazine. Jest to najbardziej prestiżowa konferencja dotycząca rynku derywatów w CEE. Wydarzenie zgromadziło około 300 uczestników z kraju oraz zagranicy, którzy byli przedstawicielami różnego rodzaju instytucji finansowych. Do najciekawszych poruszanych tematów podczas wydarzenia można zaliczyć panel pt.: „The Future business model for FCMs ” oraz „Proprietary trading”, w którym uczestniczył Rafał Glinicki. Proprietary trading lub tzw. „prop trading” to zagadnie związane z handlem przez firmę własnymi środkami na rynku kapitałowym. Uczestnictwo w tak dużym wydarzeniu to duże wyróżnienie dla firmy VSA TRADER. Cały event, oprócz paneli dyskusyjnych, obfitował w wiele różnego rodzaju spotkań biznesowych.

 

 

 

 

 

 

4 PAŹDZIERNIKA 2014

EGZAMIN PROJEKT ŻÓŁWIA GRUPA B

4 października 2014r. odbył się egzamin Grupy Żółwia B.

 

 

 

 

 

1 PAŹDZIERNIKA 2014

OTWARCIE BIURA VSA TRADER
 

Otwarcie nowej siedziby głównej VSA Trader we Wrocławiu.

 

 

 

 

 

28 WRZEŚNIA 2014

EGZAMIN PROJEKT ŻÓŁWIA GRUPA A

28 września 2014r. odbył się egzamin Grupy Żółwia A.

 

 

 

 

 

30 SIERPNIA 2014

TRADER MIND-SET PROJEKT ŻÓŁWIA GRUPA A

W dniu 30 sierpnia Grupa Żółwi A przeszła szkolenie Trader MindSet w Szklarskiej Porębie. Wszyscy uczestnicy zwycięsko zmierzyli się ze swoimi słabościami oraz poznali swoje silne strony.
Gratulujemy Żółwiom i dziękujemy za udany weekend i wspaniały wieczór.

 

 

 

 

 

15 CZERWCA 2014

SZKOLENIE, NOBLE MARKETS, KRAKÓW

15 czerwca 2014r. odbył się ostatni wykład Rafała Glinickiego podczas konferencji organizowanej przez Noble Markets. Wykład cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestnicy konferencji mieli możliwość otrzymać wersję testową oprogramowania TradeGuider na okres dwóch miesięcy oraz dostęp do nagrania VOD z konferencji.

 
http://comparic.pl/wp-content/uploads/2013/08/NobleMarkets_logo.png
 

 

 

 

 

6-8 CZERWCA 2014

KONFERENCJA WALLSTREET, KARPACZ

Na kolejnej konferencji WallStreet w Karpaczu Rafał Glinicki poprowadził wykład na temat „Wyznaczanie trendu przy wykorzystaniu VSA”.
Pomimo wczesnej godziny porannej wykład cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że na sali zabrakło miejsc dla słuchaczy, wykładu wysłuchała około setka osób. Po wykładzie uczestnicy mieli jeszcze wiele pytań, na które pan Rafał odpowiadał na stoisku. Dziękujemy za uczestnictwo!

Zobacz opis konferencji >>

 

 

 

 

30 MAJA 2014

SZKOLENIE, NOBLE MARKETS, WARSZAWA

30 maja 2014 r. w Warszawie odbyło się drugie z cyklu konferencji  organizowanej przez Noble Markets, na której Rafał Glinicki gościnnie poprowadził wykłady.

 
http://comparic.pl/wp-content/uploads/2013/08/NobleMarkets_logo.png
 

 

 

 

 

27 MAJA 2014

TRADER MIND-SET PROJEKT ŻÓŁWIA GRUPA 2

Ostatni weekend majowy był dla Żółwi z Drugiej Grupy okazją do poznania samych siebie i walki z własnymi lękami. Podczas pobytu w Szklarskiej Porębie nie tylko mieli okazję zrozumieć, nad którymi cechami osobowości muszą jeszcze pracować, ale również poznali swoje silne strony. Próby, jakim zostali poddani, miały na celu zastosowanie technik relaksacyjnych, które wcześniej poznali, w sytuacji podniesionego stanu emocjonalnego przed wykonaniem zadania. Widzieliśmy, że wielu z Was poradziło sobie świetnie pomimo swoich wewnętrznych obaw. Gratulujemy!
Dziękujemy Wam drogie Żółwie za miłe prezenty oraz wspaniały wieczór.

 

 

 

 

 

18 MAJA 2014

SZKOLENIE, NOBLE MARKETS, WROCŁAW

18 maja 2014 r. we Wrocławiu odbyło się pierwsze z cyklu konferencji  organizowanej przez Noble Markets, na której Rafał Glinicki gościnnie poprowadził wykłady.

 

 
http://comparic.pl/wp-content/uploads/2013/08/NobleMarkets_logo.png
 

 

 

 

 

17 MAJA 2014

EGZAMIN DRUGIEJ GRUPY ŻÓŁWIA

W dniu dzisiejszym odbył się egzamin Drugiej Grupy Żółwia. Dziękujemy Pierwszej Grupie Żółwia za niespodziankę i za wsparcie. Osobom, które zaliczyły egzamin gratulujemy!


 

 

 

24 KWIETNIA 2014

REKOMENDACJA BUSINESS CENTER CLUB

W dniu 24 kwietnia 2014 roku, na spotkaniu członków Loży Dolnośląskiej BCC Rafał Glinicki odebrał z rąk Wiceprezesa Zarządu BCC, Kanclerza Loży Dolnośląskiej, Marka Worona Rekomendację Business Center Club.
Tego uroczystego wieczoru Rafał Glinicki przeprowadził wykład, na którym omówił ostatnią sytuację geopolityczną oraz co
działo się w tym czasie na rynkach kapitałowych, przedstawił również koncepcję i plan rozwoju VSA TRADER.

 
 

 

 

 

 

13 KWIETNIA 2014

ZJAZD ABSOLWENTÓW PIERWSZEJ GRUPY ŻÓŁWIA

13 kwietnia 2014r. odbył się zjazd absolwentów Pierwszej Grupy Żółwia.
Uczestnicy doszlifowali nabytą wcześniej wiedzę oraz otrzymali dodatkowe tipy traderskie, które pozwolą im działać z jeszcze większą skutecznością.
Gratulujemy Wam Żółwie znakomitych efektów wielomiesięcznej pracy!

 

 

 

10 KWIETNIA 2014

VSA TRADER BASIC E-BOOK "VOLUME & PRICE"

Mamy przyjemność poinformować, iż jest już gotowy VSA TRADER basic e-book "Volume & Price".

Posłuchaj, co Tom Williams sądzi na temat naszego e-booka: http://www.vsatrader.eu/vsatrader/vpe-book.html

 
 

 

 

 

 

8 KWIETNIA 2014

FESTIWAL BOSS, WROCŁAW

W ramach Festiwalu BOSS, gościnnie, Rafał Glinicki poprowadził wykład we Wrocławiu, w dniu 8 kwietnia 2014 r.

Festiwal BOSS - Rozwój. Kariera. Sukces. jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, organizowanym przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce - Fundację Studenckie Forum Business Centre Club.

Podczas Festiwalu odbywają się konferencje, debaty, panele dyskusyjne, spotkania inspirujące, szkolenia i warsztaty. Gośćmi Festiwalu są osoby znane z pierwszych stron gazet, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. W wydarzeniu bierze udział ponad 20 000 młodych ludzi oraz ponad 250 prelegentów, którzy spotykają się w 16 miastach Polski na ponad 35 wyższych uczelniach.

 
 

 

 

 

1 KWIETNIA 2014

VOLUME SPREAD ANALYSIS PRACTITIONER

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy przedsprzedaż programu szkoleniowego
VOLUME SPREAD ANALYSIS PRACTITIONER

TO JEDYNE SZKOLENIE NA RYNKU, GDZIE MOŻESZ UCZYĆ SIĘ ZASAD VSA OD JEGO TWÓRCY - TOMA WILLIAMSA

Prelegentami są:
TOM WILLIAMS, RAFAŁ GLINICKI, GAVIN HOLMES

Kilkanaście godzin nagrania VOD jest dostępne dla uczestników przez okres 6 miesięcy.


 
 

 

 

 

22, 23 MARCA 2014

SHOWFX WORLD, MOSCOW

Konferencja ‘ShowFx World’ w Moskwie – największym centrum finansowym Rosji - to następne prestiżowe wydarzenie, w którym uczestniczył Rafał Glinicki. Został on zaproszony, aby po raz kolejny poprowadzić wykład na jednym z największych eventów finansowych w Europie Wschodniej.

Konferencja odbyła się w dniach 22-23 marca 2014 roku.

Zobacz stronę ShowFx World >>

 

 

 

11 MARCA 2014

ZAKUP SIEDZIBY GŁÓWNEJ

Informujemy, że w dniu 11 marca, VSA Trader sp. z o.o. dokonała zakupu siedziby głównej firmy we Wrocławiu.
Żółwie, szykujcie się na otwarcie oraz trading w naszym profesjonalnym trading room.

 

 

 

3 MARCA 2014

WIZYTA U TOMA WILLIAMSA

Pozdrowienia z Wielkiej Brytanii! Jesteśmy u Toma Williamsa i właśnie pracujemy nad projektem wspólnego szkolenia Rafała i Toma.

 

 

 

25 LUTEGO 2014

KONFERECNJA PRAKTYK RYNKU, WARSZAWA

W sobotę, 22 lutego gościliśmy w Warszawie uczestników konferencji PRAKTYK RYNKU, na której prelegenci Rafał Glinicki, Gavin Holmes oraz Tom Williams omówili precyzyjne zasady mechaniki rynku oparte o VSA oraz teorię fal Elliotta.

 

 

 

 

 

14 STYCZNIA 2014

ROCZNICA VSA TRADER Sp. z o.o.

Już ponad rok razem działamy, spotykamy się oraz szkolimy. Podczas tego okresu poznaliśmy wiele niesamowitych osób, które inspirują nas do dalszej pracy. Cieszymy się, że możemy Wam pomagać w poznawaniu mechaniki rynku.

Weekend w pierwszą rocznicę VSA Trader spędziliśmy wspólnie w Szklarskiej Porębie wraz z Pierwszą Grupą Żółwia.

 

 

ROK 2014

 

 

 

 

11 GRUDNIA 2013

FESTIWAL INTELIGENCJA FINANSOWA, WROCŁAW

 

Rafał Glinicki poprowadził gościnnie spotkanie na Politechnice Wrocławskiej w ramach projektu „Inteligencja Finansowa”, który był skierowany do osób zainteresowanych rynkami finansowymi chcących poszerzyć swoją wiedzę o cenne porady ekspertów.
Uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z tajnikami gry na giełdzie, poczuć w sobie ducha rywalizacji oraz powalczyć o cenne nagrody w symulacji giełdowej na Gragiełdowa.pl. Grudniowy festiwal „Inteligencja Finansowa” był organizowany przez Studenckie Forum Business Centre Club na trzech wrocławskich uczelniach : Uniwersytecie Ekonomicznym, Uniwersytecie Przyrodniczym oraz na Politechnice Wrocławskiej.
 
Zobacz stronę "inteligencja finansowa" >>

 
   

 

 

 

 

7-8 GRUDNIA 2013

KONFERENCJA SHOWFX WORLD, KIEV

 

Mamy przyjemność poinformować, iż Rafał Glinicki został zaproszony na konferencje "ShowFX World", która jest jedną największych imprez tego typu w wschodniej części Europy. Event odbył się w dniach 7-8 grudnia 2013roku w Kijowie a Rafał poprowadził wykład pt.: "Analiza wolumenowa oraz teoria fal Elliotta w procesie decyzyjnym."
Więcej szczegółów

Zobacz stronę ShowFx World >>

 

 

 

22-24 LISTOPADA 2013

HOTEL VELAVES, WŁADYSŁAWOWO

KONFERENCJA PROFESJONALNY INWESTOR
& VSATRADER INVESTOR'S PRACTICE DAYVSA TRADER oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych współorganizowali konferencję Profesjonalny Inwestor oraz VSA DAY we Władysławowie

Konferencja Profesjonalny Inwestor jest to druga co do wielkości w Polsce (po WallStreet) konferencja skupiająca najbardziej aktywnych inwestorów giełdowych oraz przedstawicieli rynku kapitałowego (biura maklerskie, spółki giełdowe, GPW, KDPW, KNF, media ekonomiczne).

 

 

 

 

9 LISTOPADA 2013

EGZAMIN PROJEKT ŻÓŁWIA GRUPA 1

 

W dniu  listopada został przeprowadzony egzamin Pierwszej Grupy Żółwia.
Niestety jednak nie wszystkim udało osiągnąć wymagany poziom do zaliczenia. Osoby, którym się nie powiodło, będą miały jeszcze jedną szanse na przystąpienie do testu. Wszystkim, którym egzamin został zaliczony, serdecznie gratulujemy! 

 

 

 

 

 

26 PAŹDZIERNIKA 2013

TRADER MIND-SET PROJEKT ŻÓŁWIA GRUPA 1

 

Poznanie prawdziwych mechanizmu rynków jest bardzo ważnym aspektem profesjonalnego tradingu. Jeżeli jednak nie zna się siebie, swoich emocji oraz reakcji w oddziaływaniu różnych bodźców zewnętrznych, wiedza ta jest zupełnie bezużyteczna.

Podczas pobytu w Szklarskiej Porębie, grupa żółwi zmierzyła się ze swoimi lękami oraz uczuciami. Zderzenie z różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi wyzwala w każdym, różnego rodzaju złe emocje. Zapanowanie nad nimi jest kluczem do sukcesu, nie tylko w tradingu, ale również w życiu prywatnym.
Prawdziwym testem kontroli własnych emocji było wykonanie prostych zadań tradingowych pod wpływem czynnika stresu przez żółwi.
 

 
 

 

 

 

 

26 WRZEŚNIA 2013

RAFAŁ GLINICKI PARTNEREM LOŻY DOLNOŚLĄSKIEJ BCC


Mamy zaszczyt poinformować, iż z dniem 29 sierpnia 2013 r. firma VsaTrader Sp. z o.o. została Partnerem Loży Dolnośląskiej BCC.

Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców.

Członkowie BCC akceptują Statut organizacji zobowiązujący ich do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 SIERPNIA 2013

WIZYTA RAFAŁA GLINICKIEGO U TOMA WILLIAMSA

 

Rafał Glinicki odwiedził w Worthing, w Wielkiej Brytanii Toma Williamsa - twórcę metodologii Volume Spread Analysis, wybitnego tradera syndykatu giełdowego z USA.

Zobacz nagranie video >>

 
   

 

 

 

 

30 CZERWCA 2013

PREMIERA POLSKIEJ WERSJI OPROGRAMOWANIA TRADE GUIDER

Gavin Holmes, Rafał Glinicki oraz Tom Williams - autor i wynalazca Volume Spread Analysis zademonstrowali różne rodzaje oprogramowania TradeGuider - po raz pierwszy W WERSJI POLSKIEJ!

Uczestnicy mieli możliwość zobaczyć, w jaki sposób to skuteczne oprogramowanie pokazuje aktywność Smart Money na rynkach, we wszystkich ramach czasowych oraz dowiedzieć się, jak korzystać z tych narzędzi aby grać w harmonii ze Smart Money.

Na webinarze przedstawiliśmy:
• Analizę przykładów zagrań na rynku Forex i Futures z wykorzystaniem sygnałów Volume Spread Analysis;
• Zastosowanie sygnałów VSA do analizy rynku akcji notowanych na GPW;
• Polską wersję oprogramowania TradeGuider wraz z sygnałami słabości i siły;
• Prezentację projektu „TOP 100 VSA TRADERS”

 
 

 

 

 

22 CZERWCA I 03 SIERPNIA 2013

 

WARSZAWA

SZKOLENIE - MENTORSHIP

Odbyła się druga edycja szkolenia MENTORSHIP - - zaawansowanego kursu, który został on zaprojektowany przez traderów tak, aby dać uczestnikom ugruntowane podstawy podejścia VSA Wyckoffa oraz praktycznego zastosowania wiedzy wynikającej ze struktury falowej rynku.

Szczególną uwagę poświęciliśmy manipulacjom akcjami WIG 20, FOREX, kontraktom i towarom oraz temu, jak grać w harmonii ze Smart Money. Uczestnicy otrzymali też kolejne scenariusze wraz z przykładami ich działania oraz precyzyjnie opracowanym procesem decyzyjnym dotyczącym każdego z nich.

 

 

 

ment2

 

 

 

 

19 CZERWCA 2013

POZNAŃ

KONFERECJA FOREX MONEYCON

19 czerwca 2013 odbyła się VII edycja konferencji Forex MoneyCon w Poznaniu, na którą został zaproszony główny prelegent VSA TRADER – Rafał Glinicki.

Poprowadził on wykład: „VOLUME SPREAD ANALYSIS - czyli jak grać w harmonii ze Smart Money”

 
 

 

 

 

 

12 CZERWCA 2013

UE, WROCŁAW

KONFERECJA "JAK INWESTOWAĆ W HARMONII ZE SMART MONEY"

VSA TRADER Sp. z o.o. oraz Agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca portalu informacyjnego o nieruchomościach ReNews.pl i QBusiness.pl wraz z Kołem Naukowym Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital przy Uniwersytecie Ekonomicznym zorganizowali

SPOTKANIE Z GAVINEM HOLMESEM oraz RAFAŁEM GLINICKIM

W SPOTKANIU udział wzięli udział menedżerowie tylko wyższego szczebla z Wrocławia i regionu oraz zaproszeni studenci.
Spotkanie odbyło się pod patronatem Loży Dolnośląskiej BCC.

W drugiej, swobodnej części spotkania uczestnicy mieli możliwość bezpośrednich rozmów z naszym ekspertem, była to też okazja do poszerzenia i odświeżenia swoich kontaktów biznesowych.

Zobacz relację z konferencji >>

 

 

 

 

7-9 CZERWCA 2013

HOTEL GOŁĘBIEWSKI, KARPACZ

KONFERECJA WALLSTREET

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych co roku w czerwcu organizuje konferencję WallStreet. To największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce.

Udział w tej konferencji to okazja spotkania i najbardziej znanych analityków rynku kapitałowego oraz Zarządów Spółek.

W 2013 roku firma VSA TRADER była jednym z partnerów tego prestiżowego eventu.


Zobacz relację z konferencji >>

 

 

22 KWIETNIA 2013

UE, KATOWICE

WYKŁAD

 

W dniu 23.04.2013 Rafał Glinicki poprowadził gościnny wykład na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Tematem spotkania była analiza techniczna wykresu z zastosowaniem Fal Elliotta i Volume Spread Analysis. Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać wiele rad praktycznych z zakresu przebiegu procesu decyzyjnego.

 

 

27 KWIETNIA i 15 CZERWCA 2013

WARSZAWA

SZKOLENIE - MENTORSHIP

Odbyła się pierwsza edycja szkolenia MENTORSHIP - zaawansowanego kursu, który został on zaprojektowany przez traderów tak, aby dać uczestnikom ugruntowane podstawy podejścia VSA Wyckoffa oraz praktycznego zastosowania wiedzy wynikającej ze struktury falowej rynku.  

Szczególną uwagę poświęciliśmy manipulacjom akcjami WIG 20, FOREX, kontraktom i towarom oraz temu, jak grać w harmonii ze Smart Money. Uczestnicy otrzymali też kolejne scenariusze wraz z przykładami ich działania oraz precyzyjnie opracowanym procesem decyzyjnym dotyczącym każdego z nich. 

 

ment1

 

 

 

9-10 MARCA

WARSZAWA

MARKET MASTERS MEETING

 

W dniach 09-10.03.2013 roku odbyło się pierwsze w Polsce dwujęzyczne szkolenie Panów Gavin’a Holmes’a i Rafała Glinickiego. Tematem seminarium była prezentacja profesjonalnej metody analizy rynku za pomocą Volume Spread Analysis
i teorii Fal Elliott’a.

W tym wyjątkowym, premierowym wydarzeniu uczestniczyło blisko 250 osób. Zainteresowanie było jednak znacznie większe. Duże emocje wzbudziło pojawienie się po raz pierwszy u nas w kraju Gavin’a Holmes’a, który wraz z Rafałem Glinickim przedstawili nową jakość przekazu tak zaawansowanej wiedzy na temat VSA i teorii Fal Elliott’a.

     

 

 

 

11 STYCZNIA

ZAŁOŻENIE FIRMY VSA TRADER SP. Z O.O.

 

 Firma VSA TRADER Sp. z o.o. została powołana, aby stworzyć wyselekcjonowaną, elitarną grupę Traderów, zwaną "Grupą Żólwi".

 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.