E-book

Trading in the Shadow of The Smart Money
GAVIN HOLMES


E-BOOK1      CHARAKTERYSTYKA PUBLIKACJI
Liczba stron: 170
ISBN:  978-83-936860-0-1
Wydanie:  Wydanie I, 2013
Język:  Polski
Tłumacznie:  VSATRADER Sp. z o.o.
Wydawca:  VSATRADER Sp. z o.o.

 

E-BOOK W FORMACIE PDF pdf icon

Cena: 147,00 zł
W cenie zawarty jest podatek VAT

OPIS PUBLIKACJI

Zanim opowiemy Ci, o czym jest ta publikacja, poznaj opinię Twórcy metodologii Volume Spread Analysis oraz bezpośredniego mentora Gavina Holmesa.

 

twGdy pierwszy raz odczytano mi ‘’Trading In The Shadow of the Smart Money” Gavina byłem zaskoczony, jak dobrą książkę udało mu się napisać. Wyjaśnił on jasnym i prostym językiem, jak można zarabiać pieniądze na rynkach finansowych, jeśli rozumie się działające tam mechanizmy, oraz gdy się ma system i plan.

Zalecam, abyś przeczytał tę książkę i polecał ją wszystkim chętnym, ponieważ mówi ona o tym, jak trader może wyjść z rynku jako zwycięzca.
Tom Williams, twórca metodologii Volume Spread Analysis

 KIM SĄ MITYCZNE SMART MONEY?

Jest to termin określający dużych inwestorów instytucjonalnych:fundusze hedgingowe, banki ale niekiedy też rządy, którzy rozumieją podstawowe przyczyny, dla których ludzie kupują bądź sprzedają dany walor w określonym czasie. Są to ci inwestorzy, którzy poruszają rynkami, których zachowanie wyznacza trendy, zaś o ich istnieniu i o tym, jak wielki mają wpływ na rynek,  nie zdaje sobie sprawy większość inwestorów i traderów.

Owi profesjonaliści, zwani Smart Money, doskonale znają proces decyzyjny, którym kieruje się tłum. Wprowadzając potężne emocje na rynek są w stanie spowodować, że inwestorzy, którzy w rzeczywistości posiadają dobre akcje - kierując się chciwością bądź obawą przed stratą – wyprzedają je po niskich cenach lub wykupują po wysokich.
W tym czasie profesjonaliści skupują od nich bądź wyprzedają im te akcje, w zależności od tego, w którą stronę podążać będzie tłum niczego nieświadomych inwestorów.

Proces ten nazywa się procesem akumulacji bądź dystrybucji walorów przez Smart Money. Niestety, uczestnicy gry, którzy nie znają podstaw analizy wolumenu, nie są w stanie zauważyć sygnałów aktywności Smart Money i są łapani w pułapkę po niewłaściwej stronie rynku.

 

W JAKI SPOSÓB TO ZAUWAŻYĆ? Te wielkie Instytucje obracają jednocześnie dziesiątkami tysięcy kontraktów, gdy przeciętny inwestor detaliczny na rynku futures może obracać pięcioma, maksymalnie 10 kontraktami. Działania tego inteligentnego kapitału pozostawiają ślad na wykresie w postaci wolumenu. To właśnie wnikliwa analiza wolumenu pozwoli Ci odnaleźć momenty kiedy Smart Money są aktywni na rynku, a kiedy nie.

Jak najskuteczniej wykorzystać tę wiedzę i jak zarabiać pieniądze w harmonii ze SMART MONEY?

W tej przełomowej książce, trader i ekspert Volume Spread Analysis, Gavin Holmes, uczeń Toma Wiliamsa, który należał do grona Smart Money i wraz z nimi przeprowadzał ataki spekulacyjne, pokazuje Ci, w jaki sposób inwestować  w harmonii z wielkimi graczami.

W książce "Trading in the Shadow of the Smart Money" Gavin pokaże Ci, w jaki sposób zauważyć i wykorzystać manipulację tych wielkich instytucji, abyś mógł uzyskać przewagę nad pozostałymi uczestnikami rynku i zarabiać pieniądze w harmonii z profesjonalistami.

Książka przedstawia rzeczywiste setupy i daje ponad 50 szczegółowo opisanych, kolorowych  wykresów wyjaśniających zasady  VSA bar po barze.

 

O Autorze:

 
gavin ava
Gavin Holmes 

 W 2002 roku Gavin poznał Tom'a Williamsa, który przez wiele lat był traderem w amerykańskim syndykacie giełdowym.
To właśnie wtedy został wprowadzony w arkana wiedzy niedostępnej dla zwykłych ludzi, odnośnie „Smart Money" i manipulacji rynkami.? Od tamtego czasu, Gavin stał się uczniem Williamsa i jest obecnie rozpoznawany jako wiodący ekspert od metodologii Volume Spread Analysis i manipulacji rynkami. Jego pasją stało się przybliżenie tych zagadnień traderom i inwestorom.Nauczony gry tym systemem, przez samego Tom'a Williams'a, Holmes podróżuje po świecie, nauczając traderów i inwestorów jak poprawnie odczytać wykres. Pokazuje on jak rozumieć współzależność pomiędzy wolumenem, ceną i spreadem barów, aby określić wielkość aktywności 'Smart Money' i grać w harmonii z tymi profesjonalistami. Regularnie prowadzi szkolenia i wystąpienia zarówno online jak i na żywo.

Opinie

Książka zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Autor w zrozumiały i przekonujący sposób opisuje jak działają na rynku profesjonalni gracze. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich tych, którzy interesują się metodologią VSA i chcą się o niej dowiedzieć więcej od doświadczonego tradera. Całości książki dopełniają liczne przykłady z realnego rynku poparte wykresami. Autor w rewelacyjny sposób pokazuje, jak inwestować na rynku w harmonii z „Wielkimi graczami”. Karol Kaczor
 
Książka naprawdę prosto i zrozumiale napisana autor wyjaśnia jak duzi gracze manipulują rynkiem i jak można rozpoznać sygnały w których widać tą ich aktywność i się przyłączyć jest tam dużo wykresów oraz dokładnie omówionych przykładów . Jeżeli się interesujecie metodą VSA to zacznijcie od tej książki a podejrzewam że jest to jedyna taka publikacja w języku polskim więc gorąco polecam. Tomasz D

Spis treści

 

PODZIĘKOWANIA

PRZEDMOWA
AUTORSTWA TOMA WILLIAMSA (TWÓRCY VSA)

WPROWADZENIE
TŁO DLA VOLUME SPREAD ANALYSIS

ROZDZIAŁ 1
SPOTKANIE, KTÓRE ODMIENIŁO MOJE ŻYCIE

RODZIAŁ 2
GRA NA WALL STREET: MANIPULACJA RYNKU

ROZDZIAŁ 3 
THE SMART MONEY AND THE NOT SO SMART MONEY

ROZDZIAŁ 4
STRZEŻ SIĘ WAŻNYCH INFORMACJI

ROZDZIAŁ 5
CZYTAJ WYKRES JAK PROFESJONALNY TRADER

ROZDZIAŁ 6
KLUCZOWE ZASADY METODOLOGII VSA, CZĘŚĆ 1: SŁABOŚĆ

ROZDZIAŁ 7
KLUCZOWE ZASADY METODOLOGII VSA, CZĘŚĆ 2: SIŁA

ROZDZIAŁ 8
TWORZYMY TWÓJ PLAN TRADINGOWY, UŻYWAJĄC VOLUME SPREAD ANALYSIS

ROZDZIAŁ 9
JAK UWIERZYĆ. ‘’UNIWERSALNE PRAWO PRZYCIĄGANIA’’ W TRADINGU I INWESTOWANIU.

ROZDZIAŁ 10
DLACZEGO WIELU DROBNYCH TRADERÓW I INWESTORÓW TRACI PIENIĄDZE A TYLKO NIELICZNI ZARABIAJĄ.

ROZDZIAŁ 11
WYWIADY ZE ŚWIATOWEJ SŁAWY EKSPERTAMI OD VSA WYCKOFFA

Rozdział 12
TOM WILLIAMS – PORADY MISTRZA

 

Darmowy Fragment

 

Ta książka będzie Twoją drogą do tego, aby pomóc Ci

w zrozumieniu, co dokładnie się dzieje.

Możesz z tych informacji  skorzystać.

Mogą one zostać z Tobą do końca Twojego życia

Nie wierz nam na słowo.

Pobierz DARMOWY fragment książki i przekonaj się sam!

>> DARMOWY FRAGMENT <<

Trading in the Shadow of The Smart Money
GAVIN HOLMES

Cena: 147,00 zł
W cenie zawarty jest podatek VAT

 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.