* Geometrie   * Wolumen   * Scenariusze      

 

Program szkoleniowy jest skierowany do osób, które chcą sprofesjonalizować swoje działania na rynkach kapitałowych. Dzięki temu będą mogli zacząć inwestować w oparciu o precyzyjne zasady mechaniki rynku, zajmując jednocześnie pozycje w harmonii z prawami popytu i podaży!

 

Kilkanaście lat doświadczenia, perfekcyjnie przygotowany proces decyzyjny, doskonałe przygotowanie mentalne, znakomite umiejętności przekazu wiedzy, to wszystko będzie do Twojej dyspozycji podczas tego szkolenia.


ZAKRES KURSU

 

 


Przyśpiesz swoją drogę do sukcesów w tradingu dzięki temu zaawansowanemu kursowi. Został on zaprojektowany przez traderów tak, aby dać Ci ugruntowane podstawy podejścia VSA Wyckoffa oraz praktycznego zastosowania wiedzy wynikającej ze struktury falowej rynku.

 

Uwzględniając wszystkie opinie i prośby, przygotowując dla Ciebie ten kurs szczególną uwagę poświęciliśmy praktycznemu podejściu do tradingu, tak aby czas spędzony z nami w tradingroom’ie był przez Ciebie jak najbardziej produktywnie wykorzystany.

 

Otrzymasz dwa scenariusze wraz z przykładami ich zastosowania oraz precyzyjnie opracowanym procesem decyzyjnym dotyczącym każdego z nich.

 

Dzięki warsztatom na żywym rynku będziesz miał okazję zobaczyć jak zasady, które stosujemy działają w codziennym dniu tradingowym.

CZĘŚĆ I
 • Mechanika rynku, jako zbiór praw, w których nic nie pozostaje bez odpowiedzi.
 • Prawo popytu i podaży – walka, która pozostawia po sobie ślady na wykresie.
 • Poznasz prawidłowe podejście do dnia tradingowego, dowiesz się, jakie podejście sprawi, że od samego początku dnia będziesz posiadał przewagę nad pozostałymi uczestnikami rynku, którzy od razu szukają miejsca, aby się przyłączyć.
 • Zobaczysz analizę rynku bar po barze oraz odpowiedni pogląd na background rynku oparty o praktyczne podejście do teorii fal Elliotta oraz VSA.
 • Poznasz unikalne zasady właściwego oznaczania Fal Elliotta w połączeniu analizą wolumenu.
 • Dowiesz się, jak mierzyć geometrię ceny oraz kiedy ma ona potwierdzenie w VSA.
 • Poznasz dwa stałe scenariusze wraz z procesem decyzyjnym na co dzień stosowane przez traderów z „Grupy Żółwia”.
 • Zobaczysz, jak rozpoznawać, która ze stron – popyt czy podaż - w trakcie zawierania transakcji posiada przewagę.
 • Poznasz znaczenie budowania się formacji świecowej w korelacji z wolumenem w momencie zawierania transakcji.
 • Poznasz strategie wejścia w rynek, przy użyciu potwierdzenia VSA, gdzie precyzyjnie umieszczać Stop Loss, aby efektywnie zarządzać ryzykiem, dzięki czemu będziesz mógł dokładnie kontrolować i minimalizować straty.
 • Otrzymasz wskazówki dotyczące prowadzenia pozycji oraz miejsca potencjalnego zamknięcia.
 • Zobaczysz, dlaczego jedne wsparcia lub opory rynek respektuje a inne wybija.
 • Zobaczysz przykłady zagrań wraz z omówieniem procesu decyzyjnego.

 

Data: 09.06 2018

LOKALIZACJA: WROCŁAW

PLAN SZKOLENIA

09:00 – 10:00 | Rejestracja Uczestników
10:00 – 12:00 | WYKŁAD 
12:00 - 12:15 przerwa
12:15 – 14:15 | WYKŁAD 
14:15 - 15:15 przerwa obiadowa
15.15 – 17:15 | WYKŁAD
17:15 - 17:30 przerwa
17:30 – 19:30 | WYKŁAD 

 CZĘŚĆ II

Webinar I
Data: (18.06 2018r., godzina 18:00, czas trwania: 120 minut)

 

Webinar II
Data: (26.08 2018r., godzina 18:00, czas trwania: 120 minut) • Dzięki webinarom, które odbędą się po szkoleniu stacjonarnym, będziesz miał okazję zobaczyć, jak strategie i wiedza, którą otrzymałeś działały w kolejnych tygodniach.
 • Zostaną omówione przykłady zagrań wraz z prowadzeniem pozycji.
 • Dzięki ćwiczeniom będziesz miał okazję skonfrontować czy dobrze przyswoiłeś i właściwie stosujesz wiedzę ze szkolenia stacjonarnego.

 

WEBINARY BĘDĄ NAGRYWANE.CZĘŚĆ III

LIVE TRADING
Terminy (czerwiec - terminy ustalane indywidualnie)

 

Ta część szkolenia odbywać się będzie w profesjonalnie przygotowanym trading roomie w siedzibie głównej VSA TRADER we Wrocławiu. Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji stanowisko tradingowe wraz z potrzebnym wyposażeniem.

Zobaczysz na żywo, jak wygląda profesjonalny trading, pozwoli Ci to poukładać nie tylko to, co do tej pory wiedziałeś na temat tradingu oraz inwestowania, ale również pozwoli nabrać Ci rozpędu i wprowadzić swoją pracę z rynkiem na wyższy poziom. Dzięki formie warsztatów otrzymasz od razu informację zwrotną, czy Twoje postrzeganie rynku przebiega zgodnie z prawami rynku i jego mechaniką.

W trakcie warsztatu LIVE TRADING poprowadzonego przez Rafała Glinickiego będziesz miał okazję wprowadzić swoją wiedzę na temat inwestowania oraz tradingu na wyższy poziom. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi te warsztaty będą punktem zwrotnym w Twojej przygodzie z rynkiem. W trakcie warsztatów:

 

 

 

 • Poznasz praktyczną stronę metodologii VSA w połączeniu z zaawansowaną geometrią rynku oraz falami Elliotta.
 • Poznasz tipy traderskie, które jak dotąd były zarezerwowane tylko dla uczestników projektu "Grupa Żółwia".
 • Dowiesz się, jak wygląda profesjonalne podejście do inwestowania, dzięki czemu skalibrujesz swoją dotychczasową wiedzę.
 • Dowiesz się, jak radzą sobie z emocjami traderzy z "Projektu Żółwia" w trakcie dnia tradingowego.
 • Otrzymasz możliwość skonsultowania Twojej dotychczasowej wiedzy, którą już posiadasz.
 • Poznasz strategię zarządzania kapitałem, którą stosuje Rafał Glinicki i jego zespół traderów, kiedy zawierają transakcje na największych rynkach kapitałowych świata.
 • Zobaczysz, jak zawierać transakcje, aby móc precyzyjnie kontrolować ryzyko.

 

PLAN LIVE TRADINGU

 

9:00 - 09:30 Rejestracja uczestników
09:30 - 10:00 I. Odprawa z omówieniem zasad i oceną bieżącej sytuacji rynkowej na wybranych walorach
10:00 - 12:00 II. Część warsztatowa
12:00 - 13:00 Przerwa
13:00 - 16:00 III. Część warsztatowa
16:00 - 16:30 Podsumowanie dnia tradingowego; Odprawa końcowa

PRELEGENCI


Rafał Glinicki

Rafał Glinicki

Trader, ekspert w dziedzinie metodologii Volume Spread Analysis, praktycznego podejścia do teorii fal Elliotta oraz zaawansowanej geometrii rynku. Jest założycielem firmy VSA TRADER Sp.z o.o. .Posiada doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w tradingu, jest dwukrotnym laureatem pierwszej dziesiątki konkursu „World Top Investor”,w którym biorą udział traderzy z całego świata. Rafał Glinickci jest członkiem Business Centre Club. 2015 roku otrzymał nagrodę FXCUFFS w kategorii „Osobowość Roku” natomiast firma VSA TRADER Sp Z.o.o. otrzymała nagrody w kategoriach „Produkt Roku” oraz „Wydarzenie Roku”. Jako jedyny trader w Europie uzyskał rekomendację Toma Williamsa, twórcy metodologii Volume Spread Analysis, wybitnego, znanego i odnoszącego sukcesy tradera konsorcjum giełdowego w USA. Rafał Glinicki jako pierwszy połączył metodologię VSA Toma Williamsa z teorią fal Elliotta i geometrią rynku, tworząc precyzyjny proces decyzyjny oparty o stałe układy pozwalające na zawieranie transakcji z chirurgiczną dokładnością, biorąc przy tym pod uwagę dokładne psychologiczne przygotowanie tradera do gry. Jest autorem książki "Kontrakty, Surowce, Forex". Zainspirowany niegdyś historią Curtis’a M. Faith’a – ucznia Richard’a Dennis’a, obecnie tworzy polską edycję projektu „Grupa Żółwi”. Celem projektu jest stworzenie i rozwijanie wyselekcjonowanej grupy traderów posiadających jeden spójny i precyzyjnie dopracowany proces decyzyjny, na podstawie którego z powodzeniem będą inwestować pieniądze na największych rynkach świata.. PROJEKT ŻÓŁWIA w 2015 roku został uhonorowany: Medalem Europejskim” ,który jest przyznawany przez Kapitułę, w której skład wchodzi BCC, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno - Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Podczas konferencji WallStreet 20, odbywającej się w dniach 3-5 czerwca 2016 r, Prezes VSA TRADER, Rafał Glinicki otrzymał status Honorowego Członka Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych 

 

 


ZAWIERA
Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz:

phone + 48 533 545 509
phone kontakt@vsatrader.eu 

DOŁĄCZ DO MENTORSHIP

ZDOBĄDŹ CAŁY PROGRAM SZKOLENIOWY
W FORMIE WARSZTATÓW, WEBINARÓW ORAZ

LIVE TRADINGU

 

CENA: 3748 PLN

W CENIE ZAWARTY JEST PODATEK VAT

(Oferta ważna do wyczerpania miejsc)

Zapisując się na szkolenie akceptujesz REGULAMIN


KUPUJĘ

 

PARTNERZY


 
VSA TRADER sp. z o.o. ul.Wałbrzyska 6,8 52-314 Wrocław NIP:8961532699 KRS 0000447359 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wysokość kapitału zakładowego 5.000,- zł.

Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych (graficzne, tekstowe, dźwiękowe oraz wideo) mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny i nie stanowią żadnej rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym VSA TRADER Sp. z o. o. oraz autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści w nich zawartych. Autorzy nie świadczą doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami ani nie udzielają porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji, co oznacza, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej oraz w udostępnianych materiałach edukacyjnych nie mają charakteru porady inwestycyjnej lub rekomendacji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do osoby przeglądającej stronę. Przed zawarciem transakcji każdy powinien określić jej ryzyko, potencjalne korzyści oraz straty z nią związane, jak również charakterystykę, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe transakcji oraz konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.